Sırça Köşkler fiyatlar ve ödeme seçenekleri teslim tarihi

Sırça Köşkler fiyatlar ve ödeme seçenekleri, teslim tarihi ve genel özellikler

0

- Advertisement -

Sırça Köşkler evleri Platform Mimarlık tarafınca Çanakkale Merkez’de inşa ediliyor. 7 blok ile 20 bin M² alan üstüne hayata geçirilen Sırça Köşkler evleri içinde 110 konuta yer veriyor. Çalışmada 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yanında dubleks konutlarda bulunuyor. Sırça Köşkler projesinde yer edinen dairelerin büyüklükleri 90 M² ile 146 M² içinde değişim gösterecek şekilde planlandı.

Sırça Köşkler Fiyat Sıralaması

Daire seçeneği Fiyat Bilgisi
2+1 375.000 – 399.000 TL
3+1 550.000 – 799.000 TL

Platform Mimarlık tarafınca Çanakkale’de yaşama kazandırılmakta olan Sırça Köşkler evleri Ahmet Piriştina Caddesi üstünde bulunuyor. 20 bin M² alan üstüne hayata geçirilen Sırça Köşkler Çenakkale 7 bloktan oluşuyor. Sırça Köşkler projesinde 110 tane ev yer alıyor. Çalışmada yer alacak evler alıcılarına 2+1 ve 3+1 tiplerde sunuluyor. Sırça Köşkler projesinde 2+1 evler 90 M² ila 100 M² içinde, 3+1 evler ise 119 M² ile 146 M² içinde değişim gösteriyor. Aile yaşamına uygun şekilde dizayn edilen Sırça Köşkler projesi içinde dubleks daireler da barındırıyor.

Aktivite donatı olarak yüzme havuzu, sauna, fitness, hamam ve kafeteryaya haiz olan Sırça Köşkler projesi ev sakinlerin tüketim ihtiyaçlarının  karşılayabilecekleri alışveriş alanları da oluşturuluyor. Sırça Köşkler projesinde ev sakinlerinin araçları için otopark hizmeti de sunuluyor. Çalışmada çalışmalar devam ederken teslimlerin ise 2019’da gerçekleşmesi hedefleniyor.

Telefon: 0286 213 9033
Web site: http://plastformmimarlik.com/sirca-koskler/
E-Mail: info@plastformmimarlik.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26