Take a fresh look at your lifestyle.

Skyland İstanbul Mayıs’ın Son Günü Basınla Buluştu

0 8

Skyland İstanbul dünyaca ünlü yapılara attığı imza ile adından söz ettiren mimari, şehircilik ve tasarım şirketi Broadway Malyan’ın tasarladığı rezidans, ofis ve konsept bir alışveriş merkezinden oluşuyor.

Skyland İstanbul Basın Gezisi ile Tanıtıldı

Bugün Yapılan basın gezisi ile proje’nin geldiği son noktanın anlatıldığı toplantıda, Skyland İstanbul projesini yerinden inceleme fırsatı bulduk.

Projede dikkatimizi çeken özelliklerin başında tavanlar’ın  Ofislerde 8 metre, daireler de ise 4 metre olması.

Bu tarz yüksek yapılarda genelde kullanılan beton standartı  C35-C40 iken Skyland İstanbul’da C60 betonu standart olarak kullanılmış. Bloklar’da yaklaşık 100 ton demir kullanılmış, buda projenin oldukça sağlam olduğunu gösteriyor.

Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu  Skyland İstanbul’un Ocak 2017 başında teslim edeceklerini söyledi. Nurettin Eroğlu, konuşmasında, Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak,” dedi.

Toplantıya katılan konuklar Skyland İstanbul’un zirvesinden ilk kez İstanbul’u 360 derece seyretme fırsatını elde etti.

Skyland İstanbul Fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Skyland İstanbul projesi, banka kredisiz 48 ay sıfır faizli vade imkânı ile rezidanslarına 165.000 TL, ofislerine ise 249.000 TL peşinat ile sahip olma fırsatı veriyor.

Bugüne kadar İstanbul Lounge, İstanbul Lounge 2, Oksizen Konutları, Florya Ekşinar Konakları, Harmony Towers, Platform Merter ve Yeni Moda Evleri projelerini tamamlayarak müşterilerine teslim eden Eroğlu Gayrimenkul, lokasyonu ve ödeme fırsatlarıyla fark yaratan Skyland İstanbul projesi ile İstanbul’u dünya markası konumuna getirecek prestijli bir işe imza atıyor.

Türk Telekom Arena Stadı VIP Girişi Yanı, Seyrantepe, Şişli/İstanbul

Tel: 0212 289 89 99

Çağrı Merkezi: 444 5 SKY (759)

 

 

 

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26