Sonbaharın trendi doğallık

Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı yeni dekorasyon trendleri hakkında tüyolar verdi.

0

Tureks Stone Yöneticisi, Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, doğanın kendini yenilediği güz mevsimine yaklaşırken yeni dekorasyon trendleri hakkında tüyolar verdi.

Sonbaharda krem ve kahve tonlarının öne çıkacağını belirten Anlı sarı, gri, siyah ve yeşil renklerin de sezona damgasını vuracağını söyledi.

Tureks Stone Yöneticisi, Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, 2017 sonbahar sezonunda dekorasyonda modern ve klasik öğelerin birlikte görüleceğini, hem nostaljik hem de fonksiyonel bir bütünlük sağlanacağını belirtiyor.

Küçük dekoratif ürünlerde çeşitlilik gözlendiğini dile getiren Anlı, farklı beğenilere seslenen tablolar ve duvar resimleri, yastıklar, bardaklar, duvar stickerları, seramik ürünler, aydınlatmalar ve ev tekstili ürünleriyle yeni sezonda kişiye özel dekorasyonların kurgulanabileceğini belirtiyor.

Yeni sezonda farklı renk tonlarının görüleceğini ifade eden Anlı, pastel, mat ve parlak renklerin bir arada ve uyum içinde olacağını belirtiyor. Yaşam alanlarının zemin ve duvar dekorasyonunda ise krem ve kahve tonlarla birlikte sarı, gri, beyaz gri, siyah ve yeşil renklerin öne çıkacağını söyleyen Anlı, mermer ve doğaltaş dekorasyonunun ahşap ürünlerle sağlacağı sıcaklığın sezonun bir başka önemli trendi olduğunu ifade ediyor.

Fonksiyonellik ve doğallık

Ev dekorasyonunda doğal ürünlerin her zamankinden daha fazla göze çarptığını ve bu trendin önümüzdeki dönemlere de damgasını vuracağını söyleyen Anlı, doğal ve cilasız mobilyalar, ahşap aksesuarlar, terapi etkisi yaratan taşlar, halat iple örülü aksesuarlar ve country tarzına yakın kütük mobilya kullanımının öne çıkacağını belirtiyor. Anlı, sezonun bir başka dikkat çekici trendinin ise el yapımı ürünler olacağını söyleyerek, bu malzemeler arasında tropikal ülkelerden gelen hasır, bambu gibi aksesusarların da olacağını ifade ediyor. Anlı, mobilya kumaşında ise kadifenin bir adım önde olacağını kaydediyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz