Batu AKSOY Kimdir?

Emlak Manset asked 2 Yıllar ago

Batu AKSOY CEO & Başkan Yardımcısı

[caption id="" align="alignleft" width="370"] Batu AKSOY CEO & Başkan Yardımcısı[/caption]

Batu Aksoy, Aksoy Holding A.Ş. CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir. Aynı zamanda, petrol ve enerji sektörü odaklı bir yatırım şirketi olan Turcas Petrol A.Ş. ve bağlı ortaklıklarının CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Conrad İstanbul Hotel, Aksoy Holding Gayrimenkul Yatırım Şirketleri, Aksoy Uluslararası Ticaret ve RWE & Turcas Güney Elektrik Üretim A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Batu Aksoy, Şili İstanbul Fahri Konsolosu, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yedek Yönetim Kurulu Üyesi ve Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türk-Amerikan İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, 2013-2014 döneminde Başkanlığını yaptığı Enerji Ticaret Derneği’nin (ETD) Üyesi, 2006-2008 döneminde Başkanlığını yaptığı Petrol Platformu Derneği’nin (PETFORM) Üyesi ve Johns Hopkins Üniversitesi (JHU) Carey Bussiness School’da Dekan’ın Danışma Konseyi Üyesi’dir.

1977 yılında doğan Batu Aksoy evli ve bir erkek çocuk sahibidir. Çok iyi derecede İngilizce bilen Aksoy, Johns Hopkins Üniversitesi (Baltimore, ABD) Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olmuştur.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz