Take a fresh look at your lifestyle.

İmar Barışı nedir?

3
Emlak Manşet Uzmana SorKategori: Genel Sorularİmar Barışı nedir?
Emlak Manset sordu 6 ay önce

imar Barışı nedir? İmar Barışı ülkemizde yaklaşık 25 milyon’dan fazla insanımızı ilgilendiriyor. Emlakmanset olarak bu kadar çok insanımızı ilgilendiren İmar Barışı konusunda aklınıza takılacak tüm sorulara yanıt aramaya çalıştık.

İmar Barışı nedir? İmar Barışı’ndan kaç bina yararlanacak? İmar Barışı hangi binaları kapsıyor? İmar Barışı nasıl sağlanacak? İmar Barışı için başvurular ne zaman yapılacak? Başvurular nereye yapılacak? İmar Barışı çıktıktan sonra cezalar ne olacak? İmar Barışı’ndan elde edilecek gelir nerede kullanılacak? İmar Barışı’yla birlikte kentsel dönüşüm nasıl olacak? İmar Barışı’ndan en çok hangi il ve ilçeler yararlanacak? İmar Barışı’nda denetim firmaları ne kadar ücret alacak?

Değerli okurlarımız dikkatli bir şekilde İmar Barışı ile ilgili aklımıza gelen sorulara cevap vereceğiz. Cevaplarımız kısa ve öz olacak.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26