Listeleri Karşılaştır

Sunpark Evleri Beylikdüzü’nde Yükseliyor

Sunpark Evleri Beylikdüzü’nde Yükseliyor

Sunpark Evleri projesi İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçiriliyor. 7 bin M² alan üstüne inşa edilecek olan Sunpark Evleri projesi 96 daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 konutlardan oluşan Sunpark Evleri projesinde dairelerin büyüklükleri 96 M² ile 184 M² içinde değişim gösterecek şekilde planlandı.

Sunpark Evleri projesinde ödeme seçenekleri hemen hemen belli değil.

İstanbul Avrupa Yakası’nın sürekli bir şekilde üstüne koyarak genişleyen alanı Beylikdüzü’nde hayata geçirilecek olan yeni projenin ismi Sunpark Evleri oluyor. Oryal İnşaat ile Özyap İnşaat iş birliği ile hayata geçirilecek olan Sunpark Evleri projesi 7 bin M² arsa alanı üstüne inşa edilecek. 6 bloktan meydana gelecek olan Sunpark Evleri projesi içindeki 96 konutu ile konut sahibi olmak isteyenlerin yeni adresi oluyor.

Sunpark Evleri projesi 96 konutluk kapasitesinde 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Çalışmada 2+1 evler 96 M² ile 115 M² içinde değişim gösterirken 3+1 evler ise 179 M² ile 184 M² olarak alıcısına sunuluyor.

Denize oldukça yakın lokasyonu ile alıcısının karşısına çıkan proje, aktivite donatı olarak daire sakinlerine sauna, fitness, buğu odası, Türk hamamı, yüzme havuzu ve sinema salonu gibi sosyal alanları sunuyor. Sunpark Evleri projesi lokasyon fırsatları olarak ise Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Beykent sahile yakın konumda hayata geçiriliyor.

Aktivite donatı ve lokasyon fırsatları ile daire alıcılarının dikkatini çeken projede % 70’lik yeşil alanın da projede yerini alması ile göz kamaştıracak durum alıyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.