Take a fresh look at your lifestyle.

Tek bir dokunuşla mobilyalarınız yenileniyor

edding’ten evinizi yenileyecek dekorasyon önerileri, edding, mobilyalarda meydana gelen çizikleri Mobilya Rötuş Kalemi ile onarıyor. edding sunduğu akıllı ev çözümleriyle profesyonel yardıma gerek kalmadan mobilyaların tek hareketle yenilenmesini sağlıyor.

0 30

Herkesin kolaylıkla kullanabileceği akıllı çözümler üreten edding, hemen her yüzeye yönelik etkili ürünler sunuyor. Profesyonel yardıma gerek duymadan mobilyadaki çizikleri onarmayı sağlayan edding, basit ve akıllı ev çözümleriyle kullanıcılarının vazgeçilmezi oluyor.

edding 8900 Mobilya Rötuş Kalemi 1,5-2 mm çizgi genişliğindeki ucu ve kalıcı cilalı mürekkebi sayesinde tüm çizikleri anında kapatma özelliğine sahip. Maundan meşeye, cevizden çama, akçaağaçtan kızılağaca, beyazdan siyaha kadar 13 farklı renk seçeneği ile tüm mobilyaları tek bir hareketle onarmak mümkün oluyor.

Mobilyalarınızı atmadan yenileme imkanı sunan edding 8900 Mobilya Rötuş Kalemi ile evinizde zahmetsiz dokunuşlarda bulunarak yenilenebilirsiniz.

edding ile evinizdeki zarar görmüş eşyaları atmadan güzel bir dekorasyon yapabilir, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz yerlerde pozitif duygularınızı tetikleyecek ve size enerji verecek değişimlerle motivasyon sağlayabilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More