Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Tem 34 Tahtakale Fiyatları ve Genel Özellikleri

Tem 34 Tahtakale detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri,

0 20

Tem 34 Tahtakale projesi Akyapı İnşaat ve Eşbah Yatırım ortaklığı tarafından İstanbul Avcılar Ispartakule, Tahtakale Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 daireler, ofisler ve ticari üniteler yer alıyor. Tem 34 Tahtakale’de dairelerin alanları ile ilgili bilgilerin proje geliştirme aşamasından sonra netlik kazanması bekleniyor.

Tem 34 Tahtakale’nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, spor salonu, sauna, hamam, buhar odası, alışveriş merkezi, kafeterya, restoran, basketbol sahası, voleybol sahası, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yürüyüş yolu, yeşil alan, özel çevre düzenlemesi ve peyzaj alanları yer alıyor.

Tem 34 Tahtakale projesinin fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilerin proje aşamasından sonra açıklanması bekleniyor.

Tem 34 Tahtakale projesinin teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlanıyor.

Hasılat paylaşımı modeli vee Akyapı İnşaat kalitesi ile yapılacak olan Ispartakule projesi, merkezi konumu ve kat planları ile yatırım ve kullanım maksatlı alıcılar tarafından büyük talep görmesi beklenmekte

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.