The Mandarins Acıbadem Konut Satışlarında Son Durum

The Mandarins Acıbadem 16 Ağustos 2017 Güncel Durum

0

Mandarins tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında yaşama geçirilen The Mandarins Acıbadem’de ev satışları hız kazandı.

Kişiye özel ödeme imkânı sunulan projedeki konutlar fazlaca talep görüyor. İki etap olarak dizayn edilen projenin ilk etabındaki 493 dairenin % 65’i Haziran ayında tükenirken, son 20 günde 25 dairenin daha satışı gerçekleşti.

Avrasya Tüneli’nin Anadolu yakası çıkış noktasında Acıbadem’de konumlanan The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etabındaki konutlar tükenmek üzere.

Yatırım amaçlı satın alan ve kişiye özel ödeme imkânları ile konut sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan The Mandarins Acıbadem projesine ait ilk etapta son 20 günde 25 dairenin satışı gerçekleşti.

493 konuttan oluşan ve 1+1’den 5+1 dublekse uzanan konut seçeneklerinin bulunduğu projenin ilk etabında son satışların ardından en çok ilgi gören 1+1 dairelerden 1 tane, 2+1 dairelerden ise 7 tane kaldı.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26