Titanic Hotels Resort Otelleri ile Zirvede

0

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum ve Antalya’da yer alan resort otelleri ile başarısını yükseltmeye devam ediyor.

Titanic Deluxe Bodrum İlk 3 ayında zirvede

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Titanic Deluxe Bodrum ilk üç ayda Ege otelleri arasında en yüksek puan ortalamasını elde etti. Turizm sektörünün güvenilir portalı otelpuan.com’un yaptığı sıralamada 96 puan alarak Ege otelleri arasında birinci sıraya yerleşti.

Titanic Beach Lara & Titanic Deluxe Belek’e Holidaycheck 2016’dan özel ödül

Titanic Hotels’in Antalya’da hizmet veren Titanic Beach Lara ve Titanic Deluxe Belek otelleri misafirleri tarafından yapılan gerek sayıca gerekse yüksek puanlı yorumlar sayesinde Holidaycheck 2016’da tavsiye edilen oteller sıralamasına girdi.

Titanic Beach Lara %93 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla, Titanic Deluxe Belek ise %92 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla özel ödül sertifikalarını aldı.

Misafirlerinin beklentilerine ve önerilerine göre konseptlerini sürekli güncelleyen, yenileyen Titanic Hotels, bu özelliği ile de misafir memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Misafir memnuniyetinin yüksek olması ile birlikte “Repeat Guest” oranı da çok yüksek olan Titanic Hotels sektördeki başarısını emin adımlarla devam ettiriyor.

www.titanic.com.tr

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz