Toki Ankara Sincan’a 2 Bin 43 Yeni Konut Yapacak

Toki Ankara Sincan Saraycık’ta 2 bin 43 Konutluk Proje Yapacak!

0

TOKİ Sincan’da dev proje yapacak!

Ankara Sincan Saraycık Mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim projesi 2. ve 3.bölge 1.etap başlıyor. Projeler Eylül ayında ihaleye çıkıyor…

Toki Ankara Sincan Saraycık’ta 2 bin 43 konutluk yeni bir proje için start verdi. Ankara Sincan Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projesi 3.bölge 1.etap ve 2.bölge 1.etap ihaleye çıkıyor.

Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Ve Gelişim Projesi 3.bölge 1.etap 541 adet konut 1 adet T9-A , 1 adet T9-B, 1 adet mescit, 1 adet imam hatip lisesi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 19 Eylül 2017 saat 14:00’da ihaleye çıkacak.

Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2.bölge 1.etap 1000 adet konut, 2 adet ticaret merkezi, 1 adet mescit, 1 adet kapalı otopark inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi ise 20 Eylül 2017 saat 14:00’da yapılacak.

Ankara ili Sincan ilçesi Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 3.bölge 2.etap 502 adet konut 1 adet 32 derslikli ilköğretim okulu, 1 adet otopark inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi ise18 Eylül’de gerçekleşecek.

 

Şengül Kırmızıtaş

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz