Toya Next Örnek Proje Görselleri

Toya Next Yeni Proje Görselleri

0

Toya Gayrimenkul’ün Basın Ekspres’de inşa ettiği Toya Next Örnek Daire ve Proje Görselleri. Toya Next aidatlar ve ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor

Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres hattında inşa edilen Toya Next projesi,  bulunduğu lokasyon bakımından oldukça iddialı. Markalı konutların üs haline getirdiği Basın Ekspres’in en iddialı konumunda olan proje, fiyatları ve ödeme seçenekleriyle de oldukça rekabetçi.

Ulaşım seçenekleri bakımında da iddiasını bir adım öne çıkaran proje, yakın zamanda metro hattına da kavuşuyor. 3 blok halinde inşa edilen projede 488 adet konut yer alıyor. 19.000 metrekare arsa üzerinde yükselen Toya Next Basın Ekspres projesinin, 93.600 metrekarelik inşaat alanı  bulunuyor. Projenin en büyük özelliklerinden birisi de, sosyal ektivite alanları ve peyzaja ayrılan alan olarak gösteriliyor.

Toya Next konut tipleri arasında 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1 seçeneklerine yer verilmiş durumda. Projesinin yoğun talep görmesi satışlara da yansımış, 1 Haziran 2017 itibarıyla yaklaşık %53’lük satış rakamına ulaşılmış.

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz