Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Toya Next Örnek Proje Görselleri

Toya Next Yeni Proje Görselleri

0

Toya Gayrimenkul’ün Basın Ekspres’de inşa ettiği Toya Next Örnek Daire ve Proje Görselleri. Toya Next aidatlar ve ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor

Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres hattında inşa edilen Toya Next projesi,  bulunduğu lokasyon bakımından oldukça iddialı. Markalı konutların üs haline getirdiği Basın Ekspres’in en iddialı konumunda olan proje, fiyatları ve ödeme seçenekleriyle de oldukça rekabetçi.

Ulaşım seçenekleri bakımında da iddiasını bir adım öne çıkaran proje, yakın zamanda metro hattına da kavuşuyor. 3 blok halinde inşa edilen projede 488 adet konut yer alıyor. 19.000 metrekare arsa üzerinde yükselen Toya Next Basın Ekspres projesinin, 93.600 metrekarelik inşaat alanı  bulunuyor. Projenin en büyük özelliklerinden birisi de, sosyal ektivite alanları ve peyzaja ayrılan alan olarak gösteriliyor.

Toya Next konut tipleri arasında 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1 seçeneklerine yer verilmiş durumda. Projesinin yoğun talep görmesi satışlara da yansımış, 1 Haziran 2017 itibarıyla yaklaşık %53’lük satış rakamına ulaşılmış.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın