Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası’na İnsay Yapı’da katılıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından açıklanan Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyası'na İnsay Yapı’da katılıyor.

0

- Advertisement -

Dış piyasalardan kaynaklı mevcut şartlar içerisinde gayrimenkul sektörünün dönem dönem desteklenmesi gerektiğini hep söylüyoruz.

Daha önce yapılan kampanyaların meyvelerini aldık, şimdi yine gayrimenkul sektörünü canlandırmak, stok konutları eritmek ve pazarı hareketlendirmek için düğmeye basıldı. Vatandaşın konut almasındaki en büyük engelin yüzde 2’yi aşan faiz oranları olduğu biliniyor.

Biz de bu konuda elini taşın altına koyan firmalar arasında yer almak istedik ve kampanyaya dahil olduk. İnsay Yapı olarak kendi bünyemizde 120 aya kadar faizi 0.98’e olarak belirledik. 2 ay sürecek kampanya, sektörün konut satışı konusundaki sıkıntılarını ortadan kaldıracak ve yeni projelerin önünü açacak.

Kampanya dolar ya da altından gelir sağlayan, yastık altı birikimi olan vatandaşı gayrimenkul pazarına yönlendirecek. Konut almak için bekleyen yatırımcı da hareket geçerek bu fırsatı değerlendirecek. Böylece kampanya sonuna kadar ciddi bir konut satışı olacağını tahmin ediyoruz, stokların erimesi için çok önemli bir adım atılmış oldu.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26