Türkiye’nin En Büyük Yurtbay Seramik Showroom’u Açıldı

0

- Advertisement -

En büyük showroomu ile daha da gelişen Yurtbay Seramik, 1 Haziran Çarşamba günü üst düzey protokolün katılımıyla, Çakmak Yapı A.Ş. Showroom’unun açılışını gerçekleştiriyor. Açılışa; İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Önal, Küçükçekmece, Eyüp, Güngören, Şişli Kaymakamları ile Bahçelievler İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı ve çok sayıda önemli isimin katılım sağlaması bekleniyor.

Türkiye’nin En Büyük <a href=Yurtbay Seramik Showroom’u Açıldı" width="800" height="572" />Yurtbay Seramik, 1.600 m2 alana sahip, iki katlı görkemli mekanında koleksiyonlarını tüm zenginlikleriyle bir arada sunmaya hazırlanıyor. Canlı mekan teşhirleri ile hazırlanan Çakmak Yapı A.Ş. Showroom, koleksiyonların mükemmel rahatlık ve konfor içinde incelenmesine olanak tanıyor.

Kentin en önemli iş ve yaşam merkezlerinden İkitelli’ye yeni bir değer ekleyen, Basın Ekspres Caddesi cepheli showroom, havalimanına son derece yakın lokasyona sahip. Bu stratejik özelliğiyle İstanbul dışından ticari ortaklar kadar ihracat müşterilerinin de rahatça ulaşım, ziyaret ve bağlantılarını mümkün kılıyor.

Yurtbay Seramik Çakmak Yapı Showroom, İstanbul’un iki ana arteri olan TEM ve E5 otoyollarının tam merkezinde: İstanbul Atatürk Havalimanı’na sadece 6 km., metro ve metrobüs hattına 5 km. yakınlıkta. Yanı başında alışveriş ve yaşam merkezleri, 5 yıldızlı oteller ve lüks konut projeleri yükselen showroom, Boğaziçi Köprüsü’ne 25 km., FSM Köprüsü’ne ise 25 km mesafede.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26