Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Vadistanbul AVM’de açılış coşkusu devam ediyor

Vadistanbul AVM ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.

0 56

14 Eylül Perşembe günü kapılarını İstanbullulara Sertab Erener ile açan Vadistanbul AVM ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşattı.

Konserler ve özel gösterilerle festival havasında geçen hafta sonu boyunca binlerce İstanbullu alışveriş merkezini ziyaret etti.

İskender Paydaş ve Orkestrası şarkılarıyla neşe kattı

Vadistanbul’da Sertab Erener konseri ve özel gösterilerle başlayan açılış coşkusu, Cuma akşamı da İskender Paydaş ve Orkestrası’nın sahne almasıyla sürdü. Büyük ilgi gören konsere katılanlar Avrupa Yakası’nın en büyük ve görkemli şov havuzunda gerçekleştirilen özel müzik, ışık ve su gösterilerini izledikten sonra İskender Paydaş ve Orkestrası’nın şarkılarıyla doyasıya eğlendiler. Gece boyunca süren konserde bütün şarkılara eşlik eden izleyiciler, zaman zaman dans ederek de eğlenceye katıldılar.

Müzik ve eğlence Vadistanbul AVM’de

Alışveriş merkezini ziyaret edenler, konserlerin yanı sıra gün boyu devam eden sürpriz etkinliklerle de açılış günlerinin tadını çıkarttılar. Vadistanbul AVM’nin dört bir köşesindeki müzisyenleri keyifle dinleyen İstanbullular, bando ve kortej eşliğinde alışverişin keyfini çıkardılar.

 

Gökçe için imza kuyruğu

Hafta sonu boyunca süren açılış etkinliklerinin yıldızlarından biri de Gökçe oldu. Ünlü sanatçının hayranları imza almak ve tanışmak için birbirleriyle yarıştılar. Gökçe hayranlarıyla tek tek ilgilenip sohbet ettikten sonra bu defa da en sevilen şarkıyla Vadistanbul’un ziyaretçilerine küçük bir konser verdi. En sevilen şarkılarını seslendiren sanatçı büyük ilgi gördü.

 

Vadistanbul AVM Bandosu, Türk Telekom Stadyumu’nda taraftarlarla omuz omuza

Alışveriş merkezinde Gökçe konseri devam ederken, Vadistanbul AVM Bandosu ise Türk Telekom Stadyumu’nda futbol severlerle buluştu. Taraftarların tezahüratlarla eşlik ettiği şarkılar az sonra başlayacak maçın heyecanını yükseltirken, futbol severlerin coşkusu görülmeye değer anlar yaşattı.

Vadistanbul AVM’de eğlence bu hafta da devam ediyor

Ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmayı amaç edinen Vadistanbul AVM’de açılış kutlamaları Eylül ayı sonuna kadar sürecek. Vadistanbul AVM’de ünlü isimler, gezici kortejler ve çok daha fazlası ziyaretçilerle buluşmaya devam ederken, dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü markalarına da her gün yenileri ekleniyor. Açılışlarını çok özel kampanyalarla kutlayan markalar birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.

İstanbul’un en gözde lezzet mekanları doğayla buluşuyor

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 m2 alan ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri. Dünyanın en gözde markalarıyla İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan merkez, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip.

Vadistanbul AVM’yi de kapsayan Vadistanbul projesi 3 etaptan oluşuyor. Projenin ilk 2 etabı tamamlanmış durumda. Son etabı da tamamlandığında 300.000 m2 büyüklüğündeki hacmiyle Türkiye’nin en büyük ofis alanına sahip olacak proje, toplamda 424.000 m2 alan üzerine kurulu. Proje dahilinde 1.915 lüks konut ve 220 odalı, 5 yıldızlı bir otel yer alıyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.