Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Vadiyaka Başakşehir'de fırsatları kaçırmayın

0 6

Vadiyaka Başakşehir’de 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi dairelerden meydana gelen, 361 adet konut ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükselen Vadiyaka Başakşehir, bölgenin ilk ve tek alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’ye ve Başakşehir’in yeni kent meydanına yakınlığı ile size her an dolu dolu bir yaşam vaad ediyor.

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan, 9 ihtisas hastanesinden oluşan Şehir Hastanesi Kompleksi, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve Başakşehir Metro projelerinin odağında yükselen, görüş alanında Türkiye’nin en büyük botanik parkının yer aldığı, ferah daireleri, çocuk oyun adası ve zengin sosyal olanakları ile eşsiz bir yaşam Vadiyaka Başakşehir’de sizi bekliyor.

Her gün önünden binlerce aracın geçtiği, 1 milyon nüfuslu yeni şehire giden yol üzerindeki Vadiyaka Başakşehir Cadde Dükkanları; Başakşehir’in merkezinde, dev projelerin odağında karlı bir yatırımın kapılarını aralamak için sizleri bekliyor.

 

Avrupa’nın en büyük sağlık kompleksi, Başakşehir metrosu ve Kanal İstanbul gibi dev projelerin yakınında yer alan Vadiyaka Cadde Dükkanlarında birçok iş alanına uygun faklı metrekarelerde 50 dükkan yer alıyor. 60 metre cephesi, 1.430 m2 kullanım alanıyla emsalsiz “MARKET ALANI” ‘da seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

Vadiyaka Başakşehir'de fırsatları kaçırmayın

Yürürlükteki T.C. Bayındırlık Bakanlığı Standartları, Deprem ve Yangın Yönetmeliklerine göre projelendirilen Vadiyaka Cadde Dükkanlarına; site bütünlüğüne bağlı kalmadan, direkt sokak ve caddeden ulaşılabiliyor.

Başakşehir’in en iyi lokasyonunda yer alan, satışa çıktığı ilk günden itibaren yoğun ilgi gören Vadiyaka Başakşehir’in Cadde Dükkanları, 199 bin TL’den başlayan fiyatlar ve alternatif taksit seçenekleriyle, 24 Ocak saat 14.00’te açık artırma usulü ile satışa sunuluyor.

Yaşam ve yatırımın merkezi olan ve günbegün değer kazanan Vadiyaka Cadde Dükkanlarında yerinizi alın, Başakşehir’in merkezinde dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.