Take a fresh look at your lifestyle.

Vita Loft Buca En Ucuz Dairesi

Vita Loft Buca evleri 276 bağımsız alandan oluşuyor. İçerisinde 1+1, 2+0, 2+1, 1+1 loft ve 1+1 villa tiplerinde konutlar bulunuyor. Sevinç Yapı imzasıyla İzmir Buca'da inşa edilecek

0 27

Vita Loft Buca Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

Vita Loft Buca İzmir’in en büyük üniversitesi olan Dokuz Eylül Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde hayata geçiyor. 20 bim m2 arazi alanı üzerinde 276 Bağımsız birimden oluşan proje; standart 1+1, 2+1 ve 2+0 daireler dışında, bölgede şimdiye kadar hiç yapılmamış Loft ve Villa gibi seçenekleriyle herkese uygun yaşam alanları sunuyor.

​Bölgenin en farklı yaşam tesisi olacak proje; bölgenin en büyük açık ve kapalı sosyal tesisini, en büyük yüzme havuzunu, en büyük spor sahalarını ve en ayrıcalıklı daire seçeneklerini içinde bulunduruyor.

Buca’nın tam kalbinde hayata geçen bu proje; otoyol bağlantısına, yeni yapılacak 1.500 yataklı Tınaztepe Şehir Hastanesi’ne ve yeni yapılacak Üçyol-Buca Metro hattına sadece 3 dk. mesafede konumlanıyor.

Vita Loft Buca Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+1 209.000 – 499.000 TL
2+1 309.000 – 324.000 TL

Vita Loft Buca projesinde yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için firmanın anlaşmalı bankası Türkiye İş Bankası’nın sunmuş olduğu 0,99 oranlı banka kredisi kullanılabiliyor.

Vita Loft Buca Sosyal İmkanlar

Vita Loft Buca projesinin sosyal donatıları arasında; Açık Yüzme Havuzu, Peyzaj Alanları, Güneşlenme / Dinlenme Alanları, Basket / Futbol Sahası, Tenis Kortu, 24 Saat Güvenlik, Çevre Güvenlik Sistemi, Kapalı Devre Kamera Sistemi, Profesyonel Site Yönetimi, Fitness Salonu, Sauna / SPA, Lobi / Bekleme Salonu, Sinema Salonu, Müzik Stüdyosu, Toplantı Odası, Televizyon Odası, Kütüphane / Çalışma Salonu, Bilardo Masa Tenisi, Oyun / Eğlence Salonu

70.000 öğrenci nüfuslu Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 5 dk. yürüme mesafesi, Yapılacak olan 1500 yataklı Tınaztepe Şehir Hastanesi’ne en yakın proje, 2018 yılında inşaatına başlanacak Buca Metrosu; yürüyerek sadece 1 dk., 1.500 m² kapalı, 5.000 m² açık sosyal tesis ile Buca’nın en büyük sosyal tesisi, 5 tip daire seçeneği ile Buca’nın en alternatifli projesi, 1+1 Loft ve Villa konut tipleriyle Buca’da ilk olan konut tipleri, 200 m² açık yüzme havuzu ile Buca’nın en büyük yüzme havuzu, İçinde Tenis Kortu, Basketbol ve Futbol Sahası olan Buca’daki tek proje, Kiralama ve yönetim için ayrıca idari binası bulunan Buca’nın ilk projesi

Vita Loft Buca Nerede

Ulaşım, Yeni Yapılacak Metro – 1 dk. Çervreyolu Bağlantısı – 2 dk. Adnan Menderes Havalimanı – 14 dk.

Üniversite; Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi – 2 dk. Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuzçeşmeler – 8 dk. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi – 13 dk. Ege Üniversitesi – 14 dk.

Kolej; İzmir Sınav Koleji – 5 dk. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları – 10 dk.

​Hastaneler; Özel Tınaztepe Hastanesi – 1 dk. Yeni Yapılacak Tınaztepe Şehir Hastanesi – 5 dk. Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi – 6 dk. Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi – 13 dk.

Merkezi Alanlar; Hasan Ağa Parkı – 7 dk. Fuar İzmir – 8 dk. Buca Sosyal Yaşam Kampüsü – 11 dk. Forum Bornova – 13 dk. Balçova – 14 dk.

Vita Loft Buca Ulaşım Haritası

Vita Loft Buca Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Telefon: 0 (232) 487 6 777
Web site: https://www.vitaloftbuca.com/
E-Mail: info@vitaloftbuca.com

83%
Başarılı

Vita Loft Buca Değerlendirme

  • Vita Loft Buca Mimari Tasarım
  • Vita Loft Buca Lokasyon
  • Vita Loft Buca 7 Fiyatlar
  • Vita Loft Buca Sosyal olanaklar

Vita Loft Buca projesinde daireler metrekare olarak yeterli görünse de 1 oda 1 salon villa olur mu? Tartışılır tabiki fakat bize göre 1 oda 1 salon villa kalabalık aileleri hiç de tatmin etmicektir.

Genel manada güzel olan proje merkezi konumu ve sosyal olanakları ile oldukça iddialı

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More