Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Vito Josephino Koltuk ile rafine tasarım anlayışı zarafetle buluşuyor…

Vito Josephino detayları

0

Yaşama anlam katan bazı ‘nüanslar’ vardır. Tıpkı ev dekorasyonunda olduğu gibi… Loda Mobilya, yaşama olduğu gibi ev dekorasyonuna da anlam ve değer katan nüansları büyük bir özenle seçerek eşsiz tasarım anlayışıyla buluşturuyor. Vito Josephino Koltuk ile yaşam alanlarına olduğu kadar hayatınıza da anlam katmaya geliyor.

Yıldızlaşan detaylarıyla Vito Josephino…

İnce ve nazik bir tavır, yumuşak kıvrımlar ve zarif hatlar… Tüm bu özellikler Vito Josephino ile bir koltukta buluşuyor. Ve yıldızlaşan detaylarıyla Vito Josephino, bir koltuktan çok daha fazlasını vadediyor.

Klasik çizgilerin Loda bakış açısıyla modernize olduğu, soft renklerin yumuşak geçişlere eşlik ettiği tasarımın en dikkat çekici özelliği ise zarafeti konfor ile buluşturması oluyor. Vito Josephino, oldukça rahat ve geniş bir kullanım alanı sağlarken özgün tasarımıyla da yaşam alanlarındaki farkını ortaya koymayı başarıyor. Rahatlığın keyfini çıkarmanız için oldukça iddialı bir seçim sunan Vito Josephino, ince detayları ve özel kumaşıyla da sıcak bir atmosferin kapılarını sizler için aralıyor.

Söz konusu yaşam alanları olduğunda tercihi özgür ve cesur tasarımlardan yana olanlar için özel bir alternatif oluşturan Vito Josephino Koltuk, klasik ve modern tavrın en çarpıcı dansını evlerinize getiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.