Vito Josephino Koltuk ile rafine tasarım anlayışı zarafetle buluşuyor…

Vito Josephino detayları

0

Yaşama anlam katan bazı ‘nüanslar’ vardır. Tıpkı ev dekorasyonunda olduğu gibi… Loda Mobilya, yaşama olduğu gibi ev dekorasyonuna da anlam ve değer katan nüansları büyük bir özenle seçerek eşsiz tasarım anlayışıyla buluşturuyor. Vito Josephino Koltuk ile yaşam alanlarına olduğu kadar hayatınıza da anlam katmaya geliyor.

Yıldızlaşan detaylarıyla Vito Josephino…

İnce ve nazik bir tavır, yumuşak kıvrımlar ve zarif hatlar… Tüm bu özellikler Vito Josephino ile bir koltukta buluşuyor. Ve yıldızlaşan detaylarıyla Vito Josephino, bir koltuktan çok daha fazlasını vadediyor.

Klasik çizgilerin Loda bakış açısıyla modernize olduğu, soft renklerin yumuşak geçişlere eşlik ettiği tasarımın en dikkat çekici özelliği ise zarafeti konfor ile buluşturması oluyor. Vito Josephino, oldukça rahat ve geniş bir kullanım alanı sağlarken özgün tasarımıyla da yaşam alanlarındaki farkını ortaya koymayı başarıyor. Rahatlığın keyfini çıkarmanız için oldukça iddialı bir seçim sunan Vito Josephino, ince detayları ve özel kumaşıyla da sıcak bir atmosferin kapılarını sizler için aralıyor.

Söz konusu yaşam alanları olduğunda tercihi özgür ve cesur tasarımlardan yana olanlar için özel bir alternatif oluşturan Vito Josephino Koltuk, klasik ve modern tavrın en çarpıcı dansını evlerinize getiriyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26