Take a fresh look at your lifestyle.

Warmhaus’un konkurunu Feveran İletişim kazandı.

360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.

0 7

Beyçelik Holding bünyesinde kurulan ve radyatör üretimindeki 21 yılık birikimini 2016 yılı itibariyle kombi üretimine de aktaran Warmhaus’un konkurunu Feveran İletişim kazandı.

Beyçelik Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve 21 yıllık tecrübesiyle 30 ülkeye ihracat yapan, ısıtma sektörünün global oyuncusu Warmhaus’un iletişim ajansını belirlemek için açtığı konkuru Feveran İletişim kazandı. Feveran, Beyçelik Holding ve markası Warmhaus’a stratejik iletişim danışmanlığı alanında hizmet verecek.

Isıtma alanındaki tecrübe ve teknik bilgisini kombi alanına da aktaran Warmhaus, kullanıcılarına kaliteden ödün vermeden tasarruflu ısınma imkânı sunuyor. Estetik, ekonomik ve çevreci ürünleriyle Warmhaus, yarattığı katma değerin ve geçmiş tecrübesinin verdiği güç ile sektörel pazar lideri olma hedefi doğrultusunda ilerlerken, geniş servis ve satış ağı ile tüketicilerin ısınma ihtiyacını hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Uluslararası sertifikasyona sahip ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden şirket, son yatırımı ile de İngiltere pazarına açıldı.

Ulusal ve uluslararası markalara kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, medya ilişkileri, içerik geliştirme hizmetleri sunan Feveran İletişim; ayrıca dijital iletişim, etkinlik ve sponsorluk yönetimi, tasarım hizmetlerini de içeren 360 derece entegre iletişim hizmeti veriyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26