WE Haliç Fiyatları ve Genel Özellikleri

WE Haliç fiyatlar, ödeme seçenekleri, teslim tarihleri ve ulaşım bilgisi bu haberimizde

0

- Advertisement -

WE Haliç Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

TOKİ (Başbakanlık Toplu Konut İdaresi) (Başbakanlık Toplu Konut İdaresi) ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat, Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliğiyle sektöre kazandırdığı Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olan WE Haliç’e özel olarak sunduğu Kurban Bayramı kampanyası aracılığıyla, bayramda da ev sahibi yapıyor.

Stüdyodan 5+1’e kadar ev seçenekleri

We Haliç’te 40 m2 lik stüdyolardan başlayıp farklı ev tipleri ve M² seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 2,90 m tavan yüksekliğine sahip ev seçenekleri yer alıyor. We konseptli ev ve çarşı bölümleri; WE ev, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 229 bin liradan başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal aktivite alanlarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor.  We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor

WE Haliç Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Kampanya dahilinde; yatırımcılara şirket içerisinde, We Ilgın Finans Modeli’yle 48 aya kadar taksitlendirme imkânı sunuluyor. Bölgeye ilk defa büyük ölçekli değişim ve yenileme hareketi getiren, Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla fark yaratan, ticari ve sosyal aktivite alanlarıyla özlenen mahalle konseptini yatırımcıların ayağına getiren projede, 229 bin TLden başlıyor.

TOKİ (Başbakanlık Toplu Konut İdaresi) (Başbakanlık Toplu Konut İdaresi) ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak sektörde elde ettiği deneyimi, ilk markalı ev projesi WE Haliç’de, Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliğiyle yatırımcılarla buluşturan Ilgın İnşaat, Kurban Bayramı’na özel sunduğu kampanya ile yatırımcıları, 48 aya kadar taksitlendirme seçenekleri sunan WE Ilgın Finans Modeli ile tanıştırıyor.

WE Haliç Sosyal İmkanlar

Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla fark yaratırken, büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış yeşil alanları, ev başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanı ile doğayla iç içe bir yaşam konforu sunuyor.

Uluslararası çevre dostu mahalle sertifikalarından Leed- ND Gold sertifikasına aday olan proje, Türkiye’nin çevre dostu örnek bir mahallesi olmaya hazırlanıyor.

WE Haliç Gaziosmanpaşa Konutları, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde inşa ediliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Bin 57 ev ve 27 olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 24 bin 500 M² yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu tasarımı ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Ev başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanı ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor.

WE Haliç Nerede

Şehrin kalbinin attığı yerde üst kademe yaşam konforu

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki lokasyonuyla üst kademe yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine yalnızca yürüme mesefesinde yer alıyor.

WE Haliç Ulaşım Haritası

WE Haliç Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Adres: Merkez Mah. İslambey Caddesi Gaziosmanpaşa/İstanbul
Telefon: 0850 771 00 71
Web site: http://wehalic.com/
E-Mail: info@wehalic.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26