Take a fresh look at your lifestyle.

Web Sitesinden Mülk Almanın Güvenli ve Kârlı Adresi

Portföyünde bulunan evleriyle yatırım fırsatları sunmaya devam eden isteamerika.com müşterilerinin bir tık uzağında.

0 14

Portföyünde bulunan evleriyle yatırım fırsatları sunmaya devam eden isteamerika.com müşterilerinin bir tık uzağında.

Portal, sürekli bir şekilde büyüyen sektörde bilhassa ABD’nin cazibe alanı haline gelen Florida’da sunmuş olduğu evleriyle dikkat çekiyor.

Senelerdir Türkleri ABD’da konut sahibi yaptığını belirten isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, sitenin, tecrübesiyle ABD’de güvenli ve kârlı bir yatırım imkanı sunduğunu altını çizdi.

Yurtoğlu, “Müşterilerimiz bizi seçtikleri anda ustalaşmış sigortalı yönetim firmaları tarafınca denetim edilen, kira getirili daireleri seçebiliyor. Konutların bütün satış işlemleri Amerikan Büyükelçiliği yada konsolosluklarında noter huzurunda resmi bir ortamda gerçekleşiyor. Harcama ve komisyon ödenmeden satış yapılıyor ve işlemin yapıldığı gün itibariyle kira getirisi başlıyor” dedi.

Dünyaca meşhur eğlence merkezleri ve kültürel aktiviteleriyle iş ve yaşam dengesinin en iyi şekilde kurulabildiği Florida’da, Türklere yatırım imkanı sunan isteamerika.com tecrübesi ve güvenli yatırım imkânıyla ayrım yaratıyor. Siteye yoğun bir ilginin bulunduğunu söyleyen isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, şu an için web sayfasına aylık olarak ortalama 10 bin kişinin ziyaret ettiğini söylemiş oldu. Yurtoğlu sözlerini söyle sürdürdü: “Bu ziyaretlerin satışa dönmesi, alıcının karar vermesi uzun süre alabiliyor fakat karar verildikten sonra satış işleminin uygulanması bir tek otuz dakika alıyor. Web sitesinden mülk almak pek alışık olmadığımız bir şey hele bir de ABD’dan mülk alma sonucu daha güç bir süreç. Sadece karar verildikten sonraki satış süreci süratli ve rahat bir halde ilerliyor.”

Güvenli ve Karlı Yatırım İmkanı

Fırsatlar ülkesi ABD’da tamamen resmi ve güvenli bir halde konut sahibi yapan isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, “Bizim gibi danışman firmalarda 2 değişik iş modeli vardır. Piyasadaki aracı firmalar sizden gelen öğrenci göre ev arar, bulabilirlerse ev fiyatı üstünden komisyon alır ve bu uzun süreç genel anlamda maliyetli sonlanır. Biz ise bütün analizleri yapılmış, satın alınmış, bütün bakımları yapılmış, kiracısı var dolayısıyla kira getirisi garantili, devredilmeye hazır ev satışı yapıyoruz. ABD’daki emlak tutarları ve kira getirileri Türkiye’ye kıyasla oldukça cazip. Amerikan ekonomisi geliştikçe emlak tutarları artmakta ve önümüzdeki yıllarda da artmaya devam edeceği tahmin ediliyor” dedi.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More