Listeleri Karşılaştır

Web Sitesinden Mülk Almanın Güvenli ve Kârlı Adresi

Web Sitesinden Mülk Almanın Güvenli ve Kârlı Adresi

Portföyünde bulunan evleriyle yatırım fırsatları sunmaya devam eden isteamerika.com müşterilerinin bir tık uzağında.

Portal, sürekli bir şekilde büyüyen sektörde bilhassa ABD’nin cazibe alanı haline gelen Florida’da sunmuş olduğu evleriyle dikkat çekiyor.

Senelerdir Türkleri ABD’da konut sahibi yaptığını belirten isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, sitenin, tecrübesiyle ABD’de güvenli ve kârlı bir yatırım imkanı sunduğunu altını çizdi.

Yurtoğlu, “Müşterilerimiz bizi seçtikleri anda ustalaşmış sigortalı yönetim firmaları tarafınca denetim edilen, kira getirili daireleri seçebiliyor. Konutların bütün satış işlemleri Amerikan Büyükelçiliği yada konsolosluklarında noter huzurunda resmi bir ortamda gerçekleşiyor. Harcama ve komisyon ödenmeden satış yapılıyor ve işlemin yapıldığı gün itibariyle kira getirisi başlıyor” dedi.

Dünyaca meşhur eğlence merkezleri ve kültürel aktiviteleriyle iş ve yaşam dengesinin en iyi şekilde kurulabildiği Florida’da, Türklere yatırım imkanı sunan isteamerika.com tecrübesi ve güvenli yatırım imkânıyla ayrım yaratıyor. Siteye yoğun bir ilginin bulunduğunu söyleyen isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, şu an için web sayfasına aylık olarak ortalama 10 bin kişinin ziyaret ettiğini söylemiş oldu. Yurtoğlu sözlerini söyle sürdürdü: “Bu ziyaretlerin satışa dönmesi, alıcının karar vermesi uzun süre alabiliyor fakat karar verildikten sonra satış işleminin uygulanması bir tek otuz dakika alıyor. Web sitesinden mülk almak pek alışık olmadığımız bir şey hele bir de ABD’dan mülk alma sonucu daha güç bir süreç. Sadece karar verildikten sonraki satış süreci süratli ve rahat bir halde ilerliyor.”

Güvenli ve Karlı Yatırım İmkanı

Fırsatlar ülkesi ABD’da tamamen resmi ve güvenli bir halde konut sahibi yapan isteamerika.com kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, “Bizim gibi danışman firmalarda 2 değişik iş modeli vardır. Piyasadaki aracı firmalar sizden gelen öğrenci göre ev arar, bulabilirlerse ev fiyatı üstünden komisyon alır ve bu uzun süreç genel anlamda maliyetli sonlanır. Biz ise bütün analizleri yapılmış, satın alınmış, bütün bakımları yapılmış, kiracısı var dolayısıyla kira getirisi garantili, devredilmeye hazır ev satışı yapıyoruz. ABD’daki emlak tutarları ve kira getirileri Türkiye’ye kıyasla oldukça cazip. Amerikan ekonomisi geliştikçe emlak tutarları artmakta ve önümüzdeki yıllarda da artmaya devam edeceği tahmin ediliyor” dedi.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Emeklilik Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Emeklilik hesaplaması kişinin sigortaya başlangıç tarihi ve prim gün sayısına göre kanunla...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Dijital Çağın Madeni; Kişisel Verileri Koruma

Günlük hayatımızda birçok finansal veya diğer başkaca işlemleri gerçekleştirirken, bilinçsiz olarak kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları veya adres bilgileri gibi kişisel verilerimizi kullanıyoruz.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İmar Barışı yeniden gündemde

İmar Barışı ile ilgili olarak da çalışmalar yürüten EVA Gayrimenkul Değerleme‘nin Proje...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.