Take a fresh look at your lifestyle.

Yakapark’a ön talep toplamaya başladı

Yakapark’a ön talep toplamaya başladı. Projede 2+1’den 4+2’ye kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor…

0 26

Y.Gülhan İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık’taki yeni projeleri Yakapark için ön talep toplamaya başladı.

Gülhan İnşaat Yakapark proesi 6 bin 300 metrekare alan üzerinde yükseliyor. İkisi 12, biri 16 katlı olmak üzere 3 bloktan meydana gelen Yakapark Kartal projesinde toplam 166 adet konut yer alıyor. Projede büyüklükleri 81 metrekare ile 294 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 3+2 ve 4+2 konut seçenekleri yer alıyor.

Ekim 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Yakapark projesinde ön talep dönemi başladı. Resmi satışların ise önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Yakapark projesinin sosyal olanakları arasında ise; kış bahçesi, şelale süs havuzu, kafe vitamin bar, bisiklet ve paten yolu, pilates alanı, botanik bahçeleri, güvenlik, kapalı otopark, squash salonu, play station ve mobil oyun odaları, kapalı yüzme havuzu fitness, sauna, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis, basketbol, voleybol, mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, trambolin, meyve bahçesi sera alanı, şömine ve barbekü alanı, sinema odası, party ve kareoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları kreş, seyir terası yer alıyor.

Kartal Yakacık’ta Aydos Ormanları’na komşu konumda yükselen Yakapark Yakacık projesi, toplu taşıma araçlarına da yakın mesafede bulunuyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More