Yaşam alanlarında söz şimdi Sardis TV Ünitesinde!

0

Salonumuzda veya oturma odamızda televizyonun önemi büyüktür. Çünkü günün stresini atmak ve dinlenmek için hemen televizyonun karşısına geçeriz.

Tabi bu durumda TV üniteleri de ev dekorasyonunun en önemli parçası haline geliyor. Dekorasyon söz konusu olduğunda başrolü kapan oyuncu artık TV üniteleri

Her zaman kullanıcılarının mutluluğunu ön planda tutan İder Mobilya’da, seçimleri konusunda özenli olan müşterileri için tasarladığı Sardis ile televizyon keyfinizi ikiye katlıyor. Sardis ile salonunuzun dekorasyonunu en güzel şekilde zenginleştirebilir ve son derece özgün bir dekorasyona sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Retro tarzının sıcak havası artık evinizde…

Ahşabın sıcaklığını özgün tasarımıyla zenginleştiren Sardis TV Ünitesi, incelikle düşünülmüş detayları ile retro tarzını evinize taşıyor. Fonksiyonel yapısıyla da dikkat çeken ünite kullanışlı saklama alanı, dekoratif raf ve kitaplığı ile alandan tasarruf sağlıyor.

Sardis, estetiği ve sağlamlığı tek bir tasarımda buluşturarak kriterlerinden ödün vermeyenler için bulunmaz bir seçenek oluyor. Aynı zamanda modern ve klasiğin göz kamaştıran sentezini başarılı bir şekilde kullanan İder Mobilya, Sardis TV Ünitesi’yle retro sıcaklığını modern dokunuşlarla evinize taşıyor.

İder Mobilya Sardis TV Ünitesi: 760 TL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.