Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

YDA Parkline Projesi

YDA Parkline Fiyatlar ve Genel Özellikler Açıklanıyor

0 50

YDA Parkline Ankara projesi 493 konuttan meydana geliyor. Projede konutların tamamı 4+1 dairelerden oluşuyor.Hem yüksek ve hem yatay bloklar halinde tasarlanan YDA Parkline projesinde konutların yanı sıra ticari alanlarda yer alıyor.

YDA İnşaat tarafından Ankara Çankaya’da inşa edilen YDA Parkline projesi 33 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

YDA İnşaat YDA Parkline Ankara projesinin fiyat listesi ve ödeme planı henüz netleşmedi. Projedeki detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan YDA Parkline projesi Ankara’da Çayyolu Mevkiinde konumlanıyor.26 bin 500 metrekare alanın peyzaja ayrıldığı YDA Parkline projesinde yeşillikler içinde ferah bir yaşam alanı vaat ediliyor.

26 bin 500 metrekare peyzaj alanına sahip olan YDA Parkline Çankaya projesinin sosyal olanakları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, masaj odası, hamam, çocuk oyun alanları, kafe, yürüyüş alanları, türk hamamı ve peyzaj alanı yer alıyor.

YDA Parkline projesinde ebevyn giyinme odası ve çamaşır odası bulunuyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

YDA Grup
(312) 459 44 00 (Pbx)
Vedat Dalokay Caddesi No:112 G.O.P. Çankaya/Ankara

YDA PARKLİNE ANKARA İLETİŞİM BİLGİLERİ: Adres: Çankaya/ANKARA Tel: 0312 459 44 00
Web: www.yda.com.tr

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.