Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Yedi Mavi ile Maviye Doyacaksınız

0

Yedi Mavi Zeytinburnu projesi özlenen deniz havasını fazlasyla hissetirecek bir proje. Yedi Mavi İstanbul’un merkezinde lüks bir yaşam vadediyor

Yedi Mavi Projesi İstanbul’un tarihi yarım adası içinde premium yaşam fırsatı sunuyor. Şehrin en değerli arazileri arasında gösterilen Zeytinburnu sahilinde inşa ediliyor. Yedi Mavi evlerinde İstanbul’un en ünlü teras kafelerini aratmayan eşsiz manzarasına da sahip olacaksınız.

Yedi Mavi ile Ulaşım Sorun Olmayacak

Yedi Mavi projesinde daire sahibi olanların en büyük avantajları arasında Marmaray ve Avrasya gibi asrın projelerine komşu olması. Önü hiç bir zaman kapanmayacak deniz manzarasına sahip. İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 kilometre mesafede yer alıyor.

Yedi Mavi projesi 17 katlı 6 bloktan oluşuyor. Karma konseptli projede rezidans, ofis, AVM ve apart otel bulunuyor. Toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşan Yedi Mavi projesinde 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1  konut tipleri bulunuyor.

2019 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanan Zeytinburnu Yedi Mavi projesinin yüzde 80’i deniz manzarasına hakim. Yüzde 75’i yeşil alanlara ayrılan proje yaya tüneli ile denize bağlanıyor. Denize inşa edilecek rıhtım ile projeye denizden ulaşım ve deniz taksi servisi imkanı sunuluyor.

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığında hayata geçirilen Yedi Mavi projesi 1 milyar 140 milyon TL ihale bedeliyle alınan TOBB’un Zeytinburnu arazisi inşa ediliyor.

Yedi Mavi Örnek Daire ve Proje Görselleri

Yedi Mavi İletişim Bilgileri
Adres :Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon :444 7 034
Web :http://www.yedimavi.com.tr/
E-mail :info@yedimavi.com.tr

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın