Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Yedi Mavi ile Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkıyor

0

Yedi Mavi Zeytinburnu projesi İstanbul’da ulaşım sorunu olmayan ender projelerden birisi. Asrın projesi Marmaray ile Anadolu Yakasına geçmek 5 dakika.Ayrıca İDO Deniz otobüsleri ve Vapur seferleri de alternatif ulaşım seçenekleri arasında.

Yedi Mavi Örnek Daire ve Proje Görselleri

Yedi Mavi Kazlıçeşme’de Ulaşım Sorunu Yok

Yedi Mavi Kazlıçeşme projesine Karayolu ile ulaşım seçeneği de bir hayli fazla. Proje Havaalanı Raylı Sistemler, İETT, Minübüs, Vapur, Deniz dolmuşu gibi bir çok toplu taşımanında tam merkezinde. Yakında açılacak olan Avrasya Tüneli ile de komşu bir proje.

Yedi Mavi projesi, Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile 63,5 dönüm arazi üzerinde üzerinde hayata geçiriliyor. Proje 17 katlı 6 blokta 600 adet rezidans ve ofisten meydana geliyor.

Yedi Mavi Reklam Filmi

Yedi Mavi Konut Seçenekleri

Yedi Mavi projesinde daire büyüklükleri 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişirken, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Yedi Mavi metrekare fiyatları 13.000 TL’den başlıyor.

Projede başlatılan kampanya kapsamında yüzde 5 peşin vererek ister 120 ay yüzde 0.70 faiz oranıyla, ister 60 ay yüzde 0.42 faiz oranıyla Yedi Mavi’den lansman süresince daire sahibi olunabildiği gibi firma bünyesinde çeşitli ödeme planları da bulunmakta.

Yedi Mavi Nerede?

Proje,Tarihi Yarımada’nın içinde ve Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi çok önemli ulaşım akslarının yanı başındadır.

Yedi Mavi Tanıtım Filmi Yayında

 

Yedi Mavi Teslim Tarihi

Yedi Mavi projesinin teslim tarihi ise 2018 yılı olarak planlanıyor.

 

İletişim Bilgileri
Adres :Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon :444 7 034
Web :http://yedimavi.com.tr/
E-mail :info@yedimavi.com.tr

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın