Take a fresh look at your lifestyle.

Yedi Mavi Premium Bir Yaşam Vadediyor

0 4

Yedi Mavi Projesi İstanbul’un tarihi yarım adası içinde premium yaşam fırsatı sunuyor. Şehrin en değerli arazileri arasında gösterilen Zeytinburnu sahilinde inşa ediliyor. Yedi Mavi evlerinde İstanbul’un en ünlü teras kafelerini aratmayan eşsiz manzarasına da sahip olacaksınız.

Yedi Mavi ile Ulaşım Sorun Olmayacak

Yedi Mavi projesinde daire sahibi olanların en büyük avantajları arasında Marmaray ve Avrasya gibi asrın projelerine komşu olması. Önü hiç bir zaman kapanmayacak deniz manzarasına sahip. İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 kilometre mesafede yer alıyor.

Yedi Mavi projesi 17 katlı 6 bloktan oluşuyor. Karma konseptli projede rezidans, ofis, AVM ve apart otel bulunuyor. Toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşan Yedi Mavi projesinde 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1  konut tipleri bulunuyor.

2019 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanan Zeytinburnu Yedi Mavi projesinin yüzde 80’i deniz manzarasına hakim. Yüzde 75’i yeşil alanlara ayrılan proje yaya tüneli ile denize bağlanıyor. Denize inşa edilecek rıhtım ile projeye denizden ulaşım ve deniz taksi servisi imkanı sunuluyor.

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığında hayata geçirilen Yedi Mavi projesi 1 milyar 140 milyon TL ihale bedeliyle alınan TOBB’un Zeytinburnu arazisi inşa ediliyor.

Yedi Mavi Örnek Daire ve Proje Görselleri

Yedi Mavi İletişim Bilgileri
Adres :Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon :444 7 034
Web :http://www.yedimavi.com.tr/
E-mail :info@yedimavi.com.tr

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26