Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Yeni yıla güzel bir kahvaltıyla başlamak için Nelipide Gurme

0 35

Bu yılbaşında da lezzet tutkunlarının uğrak noktası…Yeni yıla güzel bir kahvaltıyla başlamak için Nelipide Gurme


Nelipide Gurme
, eğlenceli bir yılbaşı akşamının ardından doya doya kahvaltı yapmak isteyenler için keyifli bir mekan olarak göze çarpıyor. Nelipide Gurme’nin, ancak Ordu köylerinde bulabileceğiniz eşsiz kahvaltı sofrasında; Ordu’dan özel olarak gelen ürünler, yine yaylalara has, özel tereyağlı kuzine ekmeği, kuru yufka böreği ve turşu kavurması gibi özel tatlar yer alıyor.

Nelipide Gurme, geleneksel köy kahvaltısı sunumlarıyla, yeni yılına ilk sabahına güzel bir kahvaltıyla başlamak isteyenleri restoranlarına davet ediyor.

Ordu’dan gelen lezzet; Nelipide Gurme Ordu Köy Kahvaltısı

Nelipide Gurme Ordu Köy Kahvaltısı; Karadeniz’in eşsiz doğasının insanlığa armağan ettiği lezzetlerin bütünleşmesiyle ortaya çıkmasının ötesinde damak tadına önem verenler için harika bir seçenek olarak göze çarpıyor. Dumanı üstünde tüten ve sıcacık servis edilen ortası bol tereyağlı kuzine ekmeği Nelipide Gurme’nin misafirlerine yaşattığı kahvaltı keyfinde ilk sırada yer alırken; kuru yufka böreği, çemen, turşu kavurmaları, zeytin ezmesi, kızartmalar, sucuklu yumurta, menemen, petek balı ve çeşitli reçeller de Nelipide Gurme Ordu Köy Kahvaltısı’ndaki yerini alıyor.

Şehirde köy kahvaltısı Nelipide Gurme’de

Kahvaltı malzemelerinin Ordu’nun yöresel ürünlerinden seçilerek taze olarak geldiği Nelipide Gurme, İstanbul’da Bağdat Caddesi dışında; Ataşehir ve Beylikdüzü’nde bulunan restoranlarında her yıl olduğu gibi bu yılda misafirlerini zevkle ağırlamaya devam ediyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.