Take a fresh look at your lifestyle.

Yeşilyaka projesinde lansman fırsatları

0 37

Yeşilyaka projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. Mesa Mesken ve Nurol ortaklığı ile hayata geçirilen projenin satışa çıkan ilk etabında 56 konut bulunuyor. Projedeki konutları 5+2 müstakil dubleks villa tipinde inşa ediliyor.

Yeşilyaka-projesiYeşilyaka-villa-projesiYeşilyaka-reklam-filmiYeşilyaka-projesi-neredeYeşilyaka-fiyat-listesiYeşilyaka-reklam-filmiYeşilyaka-basın-toplantısı-.jpg" alt="Yeşilyaka projesinde lansman fırsatları" width="987" height="553" />

Yeşilyaka‘daki A tipi villalar 370, B tipi villalar ise 380 metrekare büyüklüğe sahip. Her villa için 1000 metrekarelik arsası bulunuyor. Projenin ilk etabı Ekim 2017’de teslim edilecek.

Yeşilyaka projesinde lansman öncesinde liste fiyatları üzerinden yüzde 8 oranında indirim yapılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15+8 indirim uygulanıyor.

Vadeli ödeme koşuluna göre ise; yüzde 20 peşinat ödeniyor. Bir yıl sonra yüzde 20, iki yıl sonra yüzde 20’lik ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40’lık konut bedeli 36 ay sıfır faizle vadelendiriliyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More