Listeleri Karşılaştır

Yeşilyaka projesinde lansman fırsatları

Yeşilyaka projesinde lansman fırsatları

Yeşilyaka projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. Mesa Mesken ve Nurol ortaklığı ile hayata geçirilen projenin satışa çıkan ilk etabında 56 konut bulunuyor. Projedeki konutları 5+2 müstakil dubleks villa tipinde inşa ediliyor.

Yeşilyaka projesinde lansman fırsatları

Yeşilyaka‘daki A tipi villalar 370, B tipi villalar ise 380 metrekare büyüklüğe sahip. Her villa için 1000 metrekarelik arsası bulunuyor. Projenin ilk etabı Ekim 2017’de teslim edilecek.

Yeşilyaka projesinde lansman öncesinde liste fiyatları üzerinden yüzde 8 oranında indirim yapılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15+8 indirim uygulanıyor.

Vadeli ödeme koşuluna göre ise; yüzde 20 peşinat ödeniyor. Bir yıl sonra yüzde 20, iki yıl sonra yüzde 20’lik ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40’lık konut bedeli 36 ay sıfır faizle vadelendiriliyor.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.