Take a fresh look at your lifestyle.

Yüksek Kalite Denizli’ye Taşınıyor

1 16

Emlak Konut güvencesi ve Teknik Yapı kalitesi ile Denizli’de inşaa edilen yaklaşık 1.500 konutluk Evora Denizli Projesi özel fiyat politikası ile satışa sunuldu. Çevre dostu fonksiyonlara sahip dairelerin peşin satışlarında lansmana özel % 12 indirim uygulanacak.

Yüksek Kalite Denizli’ye Taşınıyor
Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşım modeli kapsamında Teknik Yapı tarafndan Denizli’de gerçekleştirilecek Evora Denizli projesi satışa sunuluyor. Emlak Konut GYO’nun Denizli Merkez Efendi’deki 115,291 bin metrekarelik arsa ihalesini teklif vererek kazanan Teknik Yapı, bu arsa üzerine konut, ticaret, eğitim tesisleri ve park alanı yapacak.

Yüksek Kalite Denizli’ye Taşınıyor
Evora Denizli projesi 2 eğitim, 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere toplam 10 ayrı parselden oluşuyor. Toplam büyüklüğü 115,291 bin metrekare olan arsa üzerine yükselecek Evora Denizli projesinde yaklaşık 1.500 lüks konut, özel eğitim kurumu, bir devlet okulu, temel ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı ticari üniteler yer alacak.
Minimum 750 milyon liralık hasılatın hedeflendiği projede günümüz modern şehir yaşamı ve insanının ihtiyaç duyacağı hemen hemen tüm özellikler yer alacak. İnsanı esas alan mimari kurgu ekseninde oluşturulan proje, içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daireleri barındıracak. Büyük ve geniş balkon konseptiyle açık ve ferah yaşam alanlarına açılan dairelerin büyüklükleri brüt 84,37 m² ile 201,06 m² arasında olacak.

Yüksek Kalite Denizli’ye Taşınıyor
‘Emlak Konut ile Başarılı Bir Sinerji Yakaladık’
Denizli projesinin Teknik Yapı için önemli bir adım olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Anadolu’ya açılımın ilk adımının bu şehirde başlamasının tesadüfi olmadığını ifade etti.
Teknik Yapı’nın Emlak Konut GYO ile bugüne kadar çok iyi bir sinerji yakaladığına vurgu yapan Nazmi Durbakayım, Emlak Konut GYO’nun hasılat paylaşım modelinin ilk uygulamalarından birini Ataşehir’de birlikte yaparak, birçok başarı ve ilke imza attık.

Yüksek Kalite Denizli’ye TaşınıyorYine Emlak Konut GYO ile Tuzla’ya birlikte gittik. Türkiye’nin önde gelen projelerinden biri olan 5 bin konutluk Evora İstanbul’da, yaklaşık 20 bin kişilik yaşam alanı yarattık. Ve şimdi de yine Emlak Konut GYO’nun Ankara’dan sonra Anadolu’ya açılım hamlesinin ilk temelini Denizli’de birlikte atıyoruz” şeklinde konuştu.

Yüksek Kalite Denizli’ye Taşınıyor
Turizm, tarım ve sanayi açısından önemli şehirlerimizden biri olan Denizli’nin, çalışkan bir nüfusa sahip olduğunu söyleyen Nazmi Durbakayım, Denizli ile Teknik Yapı’nın ortak paydasının ‘çalışma’ olduğunu belirtti. Denizli’deki çalışan oranının Türkiye’deki çalışan oranından fazla olduğunun altını çizen Durbakayım, öne çıkan bir diğer özelliğin ise kaliteli konut alma potansiyeli olduğunu açıkladı.

 

Durbakayım, Teknik Yapı’nın son 10 yılda inşa ettiği konutların satış dağılımında İstanbul ve Ankara’dan sonra Denizli’nin üçüncü sırada yer almasının da Anadolu’ya açılmak için “Neden Denizli?” sorusuna verilebilecek bir diğer cevap olduğunu kaydetti.
Teknik Yapı’nın hayata geçirdiği her projede müşterisine en az 1’e 2 kazandırmasının sağladığı güveni, Denizli’de de devam ettirmek için bu şehre özel rekabetçi ve uygun fiyat politikasının uygulanacağını sözlerine ekledi
Teknik Yapı’nın yakaladığı başarının temelinde müşteri memnuniyeti olduğunu hatırlatan Nazmi Durbakayım, “Usta bir terzinin yaptığı gibi bölgeden bölgeye değişen müşteri isteklerine uygun projeler gerçekleştirdiğimiz için bugüne kadar her projemiz yüksek getiri sağladı. Denizli’de de bu başarıyı yakalayacağımızı düşünüyoruz. Denizli’de yaşayan insanların yaşam tarzına uygun olarak geliştirdiğimiz Evora Denizli projesindeki mimari ve satış sonrası hizmet kalitesine güveniyoruz” dedi.
Lansmana Özel % 12 İndirim
Anadolu’ya açılımın ilk adımı olan Denizli’de satışa sunulan daireler için lansmana özel indirim ile birlikte uygun peşinat ve ödeme planları sunulacak. Denizli’ye özel ödeme planlarının en önemli ayağını, sadece lansmana özel peşin alımlarda yüzde 12 indirim oluşturacak. Yüzde 1 peşinat ödeyen herkesin konut sahibi olması da, lansmanın diğer önemli fırsatı olacak. Diğer taraftan ilk üç yılı sadece faiz ödemesinden oluşan ödeme planı veya 36 ay sıfır faizli ödeme planı tercih edebilecek.
Doğayla İç İçe Mimari Tasarım ve Çevre Dostu Fonksiyonlar
Konut, eğitim, ticaret ve rekreasyon fonksiyonlarını bünyesinde barındıracak olan Evora Denizli, yaşayanların tüm sosyal ve temel ihtiyaçlarını karşılayacak imkanları da sunacak. Yoğun yeşil doku kullanımı, dinginlik ve huzur hissini insanın iliklerine kadar hissettirecek şekilde tasarlanan yapay organik gölet şeklinde kullanılan su öğesi ile doğal yaşam, projenin ana omurgasını oluşturdu.
Evora Denizli’nin sunacağı insana ve çevreye duyarlı fonksiyonlar, sürdürülebilir bir mimari temel kriter olarak belirlendi. Barınma, güvenlik, mahremiyet gibi insan için en temel gereksinimler karşılanırken de fonksiyonel, konforlu ve kaliteli yaşam alanlarından ödün verilmedi.
Proje genelinde yoğun, geniş ve ferah açık yaşam alanları elde etmek amacıyla, düşey ve yatay kütleler birbirini tamamlayacak şekilde bir arada kullanıldı. Binaların proje alanına dağılımında görsel bir ahenk gözetilirken, farklı özelliklerin aynı mimari dil eşliğinde birbirini tamamlamasına dikkat edildi.
Geri dönüşüme önem veren bir mimari yaklaşımın benimsendiği ve enerji kaynaklarının etkin bir şekilde kullanılacağı Evora Denizli projesindeki binalar, aydınlatmada güneş enerjisinden faydalanan, yağmur suyunu biriktiren, pis suyu geri dönüştüren, çöplerini ayrıştıran sistemlerle donatıldı.
İhtiyaç duyulan otoparklar büyük bölümü toprak altında inşa edilen kapalı otopark ile giderilerek yüzeyde daha fazla yeşil alan yaratıldı.

  1. Ramazan Tabak diyor

    Konut fiyatları bana çok yüksek geldi. Alana hayırlı olsun kazasız belasız otursunlar

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More