Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Zeray Güneşi Proje Görselleri ve Genel Özellikler

0

Zeray Güneşi Proje Görselleri ve Genel Özellikler

Zeray İnşaat tarafından sıradışı mimari konsept ile tasarlanan Zeray Güneşi projesinde satışlar devam ediyor.

Kocaeli ilini üst haline getiren Zeray İnşaat, yaptığı projelerle dikkat çekiyor.  Saray konseptinde inşa ettiği projelerle dikkatleri üzerine çeken firma, Zeray Güneşi ismini kullandığı projesiyle de büyük ilgi çekiyor.

Kocaeli’nin en nadide semtlerinde hayata değer katan ZERAY A.Ş. yeniden Başiskele’nin kalbinde değerli bir yer açıyor.

Zeray Güneşi‘nde alt katlar bahçe dubleks , 1 ve 2. Katlar normal daire ve üst katlarda çatı dubleks şeklinde olup ; 1+1 , 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanında havuz, tenis kortu,basket sahası, voleybol sahası,kafeterya, şelaleler, göletler, kamelyalar, çocuk parkı, sosyal tesis, fitness, barbekü gibi daha birçok ayrıcalık sizi bekliyor.

Binaların altı kapalı otopark olarak dizayn edilen projede, otopark katından dairelere asansör ile ulaşım rahatlığı sunululuyor.

Zeray Güneşi‘nde doğayla başbaşa kaldığınızda; teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentlerinizin karşılandığı, hayalinizdeki bu masalsı dünya ZERAY A.Ş. ‘nin dokunuşuyla gerçek oluyor.

Zeray Güneşi ile doğa modern bir hayata kucak açıyor. Modern ve fonksiyonel yaşam alanları her metrekareye maksimum konfor katıyor. Klasik mimarisiyle gözleri kamaştıran Zeray Güneşi‘nde sizde yerinizi alın.

Zeray Güneşi İletişim

ADRES: Gültepe Mahallesi , Miralay Mümtaz Caddesi. NO:1 Zeray A.Ş. Genel Müdürlüğü İZMİT / KOCAELİ

TEL: 444 91 41

E-POSTA: zeray@zerayinsaat.com.tr

Cevap bırakın