Take a fresh look at your lifestyle.

1.800 TL’den başlayan kiralarla yeni sahiplerini bekliyor

Venedik temasıyla inşaa edilen Venezia Mega Offices, 1.800 TL’den başlayan kiralarla yeni sahiplerini bekliyor.

0

Venedik temasıyla inşaa edilen Venezia Mega Offices, 1.800 TL’den başlayan kiralarla yeni sahiplerini bekliyor. Venezia Mega Outlet’e komşu olan ofisler, alışveriş merkezi ile iç içe olmanın avantajları ile dikkat çekiyor.

Birçok markalı projeye ev sahipliği yapmaya başlayan Gaziosmanpaşa, yatırımcılar tarafından gelecek vaat eden ilçeler arasında gösteriliyor. İlçede yaşanan kentsel dönüşüm birçok yatırımcının ilgisini çekerken,  firmalar iş yerleri için Gaziosmanpaşa’yı tercih ediyor.

İlçenin öne çıkan projesi Venezia Mega Offices’da  yer alan ofisler sunduğu avantajlarıyla dikkat çekiyor. Brüt 12.975 m2’lik ticari ofis alanına sahip projede yer alan 111 ofis, minimum 60 m2’den başlayan kullanım alanlarıyla farklı seçenekler sunuyor. Yerli ve yabancı birçok markanın yer aldığı ofisler uygun kiralarla yatırımcılarının yüzünü güldürüyor.

Ofisler ana yollara olan yakınlığı, toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaylığına sahip konumu ile çalışanlara hızlı ulaşım imkanı sağlıyor. T4 Tramway hattı üzerinde konumlanan Venezia Mega Offices projesi 2019’da açılması planlanan Mahmutbey-Mecidiyeköy metro hattı ile birlikte ulaşım olanaklarına bir yenisini daha ekliyor.

Venedik temasıyla inşa edilen projede ofisler 3.3m tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma ortamı sunuyor. 24 saat güvenlik, temizlik ve resepsiyon hizmetlerinin yanı sıra kapalı otopark imkanı bulunan projede tam donanımlı toplantı odaları da mevcut.

Cevap bırakın