Take a fresh look at your lifestyle.

İnşaat profesyonellerine konut satışlarını hızlandırmanın püf noktaları anlatılacak

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri için düzenlediği eğitimlere devam ediyor. Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinde bulunan projelere özel gerçekleştirilecek eğitimlerde, sektörün deneyimli isimleri ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktalarını’ anlatacak.

0

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, 20 Mart Çarşamba günü 09.30 – 13.00 saatleri arasında Cevahir Hotel Asia Maltepe’de inşaat şirketi profesyonellerine yönelik ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktaları’ konulu eğitim düzenleyecek. Sektörün önemli isimleri dijital pazarlama, satış, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları ve performans artırmanın yolları konularında eğitimler verecek.

Açılış konuşmasını Hürriyet Emlak Projeland Satış Grup Müdürü Mehmet Varoğlu’nun yapacağı eğitimde, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt Gayrimenkul Piyasasında Son Durum, Hızlı Gayrimenkul Satışının Sırrı, Doğru Fiyatlama, Rakamlarla Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel ise Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları hakkında deneyimlerini paylaşacak.

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu eğitime katılmak isteyenler 0212 381 31 00 dahili numara ise 1234 arayarak, marketing@projeland.com adresine mail atarak veya  https://prj.hurriyetemlak.com/cevahirotel linki üzerinden kayıt yaptırabilirler.

Cevap bırakın