Take a fresh look at your lifestyle.

Recep Tayyip Erdoğan: “İstanbul ile ilgili projelerimize de devam edeceğiz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan G 20 öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan G-20 öncesi önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

23 Haziran seçimi şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nu bir kez dah tebrik ediyorum. İstanbul halkının kararının başımız üstünde yeri vardır.

Elbette Binali Bey’in seçimi kazanmasını arzu etttik. Kendisine buradan gayreti ve mücadelesi için teşekkür ediyoruz. Bizim için asıl önemli olan milli iradenin en sağlık, en güvenli, en şaibesiz şekilde şekilde tecelli etmesidir. Son seçim tereddütleri ortadan kaldırması bakımından kıymetlidir.

İstanbul ile ilgili projelerimizi, hedeflerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.

“SİYASET ANLAYIŞIMIZDA MİLLETİ SUÇLAMAK ASLA YOKTUR”

2024 seçimlerine kadar AK Parti ve MHP olarak İstanbul’da sahip olduğumuz 25 ilçe belediyesi ve meclis üyeleriyle halkımıza en güzel hizmetleri vermeyin gayreti içinde olacağız. Önümüzde 4 yıllık kesintisiz icraat dönemi bulunuyor. Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek,  darılmak, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur. Milletimizin verdiği mesajları görmezden gelemeyiz. Milletimizin verdiği mesajları görmezden gelerek kulağımızın üzerine yatma lüksüne sahip değiliz. Milletimizin sevgisine ve itimatına layık olmak için çalışmayı sürdüreceğiz. Vesayet güçlkeri üzerimize geldiğinde çareyi milletimize sığınmakta bulduk.

Gezi olaylarında birliğimize göz dikmeye kalktıklarında milletimizle birlikte bu oyunu bozduk. Terör örgütlerini üzerimize saldıklarında teröristlerin başını milletimizle birlikte ezdik. Darbeyi milletimizle birlikte önledik. Kim ne yaparsa yapsın biz milletimizle birlikte hedeflerimize kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz. Ekonomik tuzakları da milletimizle birlikte bozduk.

Biz milletimizle birlikte kendi hedeflerimz doğrultusunda kararlılıkla ilerlemeyi sürdüreceğiz.

Cevap bırakın