Toki’den Arsa Yatırımcısına Fırsat!

0

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin mülkiyetinde bulunan arsalar 11 Ağustos 2016 Perşembe günü saat 13:30’da Turyap tarafından düzenlenen açık artırma ile satışa sunuluyor.

Aralarında Ankara, Adana ve İstanbul’un da yer aldığı 19 ilde bulunan toplam 81 adet arsa için TOKİ’nin Ankara Bilkent salonu merkez olmak üzere Toki’nin İstanbul-Halkalı’daki hizmet binasından da teklif verilebiliyor. www.turyap.com.tr ‘ye üye olup teminat yatırmak şartı ile müzayedeye internetten de katılım sağlanabiliyor.

KDV’den muaf arsalar satışta

Açık artırmada konut, ticaret, turizm, lojistik- depolama ,akaryakıt – lpg istasyonu, küçük sanayi sitesi,özel öğretim alanı niteliğindeki muhtelif arsalar 7.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Müzayedeye çıkan tüm arsalar KDV’den muaf olacak.

Adana, Ankara, Afyonkarahisar, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, İstanbul, Kayseri, Kütahya, Ordu, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon ve Yozgat illerindeki arsalardan; Kayseri’ de %5 peşinat-60 ay vade, Ankara- Akyurt ve Yenimahalle Yakacık’ ta % 25 peşinat- 60 ay vade, Diyarbakır- Sur, Eskişehir Odunpazarı ve Sivas-Merkez’ de ise % 25 peşinat- 24 ay vade seçenekleri ile satışlar gerçekleştirilecek.

Trabzon’daki 2 dükkan ise 33 bin lira + KDV (yıllık) muhammen bedelle kiraya verilecek.

Müzayede 11 Ağustos’ta

Teminat bedelleri şartnamede belirtilen tutarlarda ilgili Turyap hesabına 11 Ağustos 2016 tarihine kadar nakit olarak yatırılıyor. Bloke çek ve teminat mektubu kabul edilmiyor.

Müzayede öncesi, katılımcılar satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere Turyap’ın web sayfası üzerinden ulaşabiliyor. Satış şartnamesindeki koşulları yerine getirenler ve belirtilen teminat tutarını ödeyenler önkoşulsuz ve kontenjan sınırı olmadan müzayedeye katılabiliyor.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz