Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Golden Life Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Golden Hill Construction Antalya’nın Alanya İlçesinde yeni bir Yaşam inşa ediyor

0 115

Türkiye’nin Turizm cenneti olan Antalya’nın Alanya İlçesinde yeni bir yaşam inşa ediliyor. Bu yaşamın sunduğu etkinlikleri ile kendini gündemde tutan bir profil ile kaliteli bir hizmet anlayışı benimseyen prensipleri ile de hizmet kalitelerine kalite katmaya odaklı çalışmalarıyla yoluna kararlı ve kaliteli bir prestijli şirket olarak hizmet sunmaya devem ediyor.

Yeni yaşam projesinde eğlence, doğa ile iç içe yaşama, merkezi konumda olma avantajı ile ulaşım kolaylığı, Avm, Hastahane, cafe, restorantlar, özel okullar,devlet okulları ve denize 10 dk’lık yürüyüş mesafesinde olma avantajları ile projesinde ayrıcalıklı hizmet sunma anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedirler. En düşük 2000 tl kira getirisiyle yatımızın değer kazanan profiliyle ekonomik avantaj sağlamaktadır.

Projenin içinde barındırdığı sosyal alanları ile de kaliteli yaşam alanı olan etkinlikler; Fitnnes Salonu, Sauna odası, Çocuk oyun odası, Bilardo, Masa tenisi, dinleme lobisi ,100m2 Geniş açık yüzme havuzu, site ortak kamelyası, ücretsiz site fiber wifi interneti, 7/24 site güvenlik kameraları ve site güvenlik ekibi de barındırmaktadır. Site Otoparkı (Otopark ve yaya giriş güzergâhları ayrıdır.)

Proje ile ilgili bilgiler,

Proje inşaat yapımında %53’ lük aşamasında olup yapımına son hızla devam edilmektedir.

Ödeme avantajları,

Golden Hill Construction cazip ödeme şekliyle müşterisine ekonomik kolaylık sağlayan şirket profili ile ve müşrerisine göre ödeme seçeneği ile de artı bir avantaj sağlamaktadır.

Siz isteyin Golden Hill Construction yapsın prensibiyle yol haritası çizen şirket profiliyle hizmetlerine hizmet katmaya devam ediyor.

Dairelerin değer tablosu;

2+1 110 M2   110.000€

3+1 145 M2   125.000€

4+1 195 M2    140.000€

5+1 305 M2   235.000€

 

İrtibat no: 0537 398 74 73

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.