Take a fresh look at your lifestyle.

Ankara Golf Kent mimarisi ve sosyal alanları ile büyülüyor

Ankara Golf Kent projesi, Türkiye'nin köklü kuruluşlarından Turyap tarafından hayata geçiriliyor. Mimarisi ve sosyal alanları ile Ankara'nın örnek projelerinden birisi olarak gösteriliyor.

0

TURYAP tarafından hayata geçirilen Ankara Golfkent projesi 3 etapta 2 bin 640 konuttan meydana geliyor.

1 milyon 260 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projede satışta olan ilk etapta 7 yatay blok, 30 villa, 4 apartman ve 1 yüksek katlı kule yer bulunuyor.

30 bin metrekare havzalı doğal taşlarla süslü göletleri bulunan projede 6 kilometre uzunluğunda yürüyüş parkuru bulunuyor.

Ankara’ya golf sahasını götüren ilk proje olan Ankara Golfkent‘te konut, villa ve 9 delikli golf sahası bulunuyor. Konumu ve önemi itibariyle yepyeni bir yaşam biçimi sunan proje, özellikle milletvekillerinden büyük ilgi görüyor.

3 etap halinde planlanan Ankara Golfkent, 700 bin metrekare yeşil alana sahip. Ankara Golfkent projesi az katlı ve villa konseptinde inşa ediliyor. Daireler golf sahası manzaralı. İlk etap teslimleri Ekim 2016’da başlayacak olan projede 2+1 ve 3+1 dairelerin satışı devam ediyor.

Ankara Golfkent projesi Çankaya Üniversitesi’ne 3 kilometre, Başkent Üniversitesi’ne 11 kilometre, Konutkent’e 12 kilometre, Çayyolu’na 14 kilometre, Bilkent Üniversitesi’ne 16 kilometre, ODTÜ’ye 20 kilometre mesafede yer alıyor.

Telefon: 0312 299 02 20
Web site: http://www.ankaragolfkent.com/
E-Mail: iletisim@turyap.com.tr

Cevap bırakın