Listeleri Karşılaştır

Kurban Bayramı Tatilinde Köprü ve Otoyollar Ücretsiz

Kurban Bayramı Tatilinde Köprü ve Otoyollar Ücretsiz

Kurban Bayramı tatili süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişlerin ücretsiz olmasına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın imzasıyla yayımlanan Cumhurbaşkanı kararına göre, Kurban Bayramı dolayısıyla 18 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00’dan başlayarak, 27 Ağustos Pazartesi saat 07.00’ye kadar “yap-işlet-devret” projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü‘nden geçişlerde ücret alınmayacak.

Aynı karar kapsamında, 21 Ağustos Salı günü saat 00.00’dan başlayarak, 24 Ağustos Cuma günü saat 24.00’e kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz olacak.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Nef Reserve Kandilli Fiyatları

Nef'in yeni projesi Nef Kandilli Luxury Living evleri 406 konuttan oluşuyor. Satışların...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Folkart Vega İzmir Geliyor

Folkart Vega İzmir Fiyatlar, ödeme seçenekleri, teslim tarihi ve adres bilgileri yakında açıklanacak. Folkart Vega İzmir 21 Eylül'de satışa çıkıyor

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

360 Office fiyatlar ve Ödeme Planı

360 Office projesi İstanbul Kurtköy'de Demirbaş Yapı ve Hanesel Yapı işbirliği ile inşa ediliyor. 8 bin M² arsa alanı üstüne inşa edilecek olan 360 Office projesi içinde 306 tane ofise yer verecek.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.